Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Магія руней - Руні і їхнього опису - Sol, Соулу (Согил, Сол) S рунь   Sol, Соулу (Согил, Сол) S рунь -  МОЖЛИВІСТЬ НЕМОЖЛИВОГО S рунь, СОЛ, що означає «сонячну силу». Це енергія спірального розвитку життя й світлових вібрацій, а також енерге тизирующий фактор при народженні «світла» свідомості в процесі відокремлення особистості.   СОЛ є носієм сонячної енергії, що дає світло й підтримує життя. Уставне накреслення руні нагадує половинку цифри 8, що є символом нескінченності; інакше кажучи, вісімка складається із двох S руней. СОЛ позначає енергію спірального руху в багатомірному просторі. У шаманическом сприйнятті - це дві вісімки, сполучені у вертикальному й горизонтальному планах і пересічні в центрі. На площині вони можуть бути представлені як символ квітки із чотирма пелюстками. СОЛ - це енергія обертання, подібна тієї, котра виникає на вершині вовчка. Але дитяча іграшка обертається навколо своєї осі, у той час як обертання СОЛ має воронкоподібну форму. Енергія виштовхується назовні й нагору, потім знову стискується в крапку, і процес повторюється. Ця сила обертає «простір» навколо себе й викликає незвичайні явища - речі, які здаються неможливими. Іноді вона може мати руйнівні наслідки, але в основному діє благотворно, втілюючи неймовірні мрії в реальність. СОЛ - сила, що просвітлює, що дозволяє сприймати речі й ситуації в їхньому щирому виді. Вона дарует внутрішнє осяяння, що дозволяє нам заглядати далеко вперед, веде й направляє своїм світлом. СОЛ також позначає світло Душі - субстанції, з якого складається наше вище «я». Це сила, що активізує вашу духовну енергію й вивільняє ваш внутрішній потенціал для творчого самовираження. Вона сприяє не тільки омолодженню, але й регенерації. На клітинному рівні вона сповільнює процес старіння, а людей похилого віку (таких, як я) наповнює юнацьким запалом. ПОТЕНЦІАЛ: Натхнення й надія, здатність бачити речі в щирому світлі. КЛЮЧОВІ ЯКОСТІ: Випромінювання, енергетизация, запал, просвітління, омолодження.

ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ: Показує речі в щирому виді, збагачує знання й надає сили у важкий час.

ВИКЛИК: Будьте щедрими, як Сонце!

S рунь може допомогти вам:  досягти просвітління; бачити речі такими, які вони є насправді; знайти внутрішнє бачення, що проясняє шлях; підвищувати рівень енергії, надавати сили для досягнення мети; здійснювати «нездійсненні» мрії; почувати себе моложе.  

Інші історії:
Астральні міфи: Зодіакальні сузір'я, Зодіакальний пояс . .   Зодіакальний пояс - Переміщаючись по екліптиці, Сонце за рік проходить по д
Астральні міфи: Сузір'я Змееносца . .   Сузір'я Змееносца.
Астральні міфи: Сузір'я Вовка . .   Вовк - (Lupus) сузір'я південної півкулі, назва пов'язане із грецьким міфом про Ликаоне.
Астральні міфи: Сузір'я Візник - (Auriga) . .   Сузір'я Візник - (Auriga).
Астральні міфи: Сузір'я Ворона (Corvus) . .   Сузір'я Ворона (Corvus) - Із сузір'ями  Гідри (Hydra), Чаші (Crater) і Ворона (Corvus) зв'язана наступна леген
Астральні міфи: Сузір'я Волопас (Bootes) . .   Волопас (Bootes) є дуже древнім  сузір'ям; він згадується вже в Гомера й Гесиода.

нижнее белье

 

Цікаве та Страшне

Історія про хресну маму

Цю історію розповіла моя мама. 2 роки тому в мене вмерла моя хресна мама через рак грудей, і мама поїхала ховати її.

Чорний кіт

Мені повідав цю історію дід мого друга, він фронтовик пройшов всю війну. Трапилося з ним це коли він був на нічлігу в занедбаній лікарні

Голос у квартирі

Моя історія не буде починатися як "це було в дитинстві" "я була одна в будинку" "коли ми переїхали в нову квартиру" і т. д.

Подрузі було не до сміху

Вирішили ми з дівчиськами сходити на цвинтар, відвідати свої рідні, знайомих, квіточки покласти. Пройшлися по всім, всіх згадали
No images

Старовинні Розповіді

Астральні міфи: Сузір'я Лебідь (Cygnus)

Астральні міфи: Сузір'я Лебідь (Cygnus) . . Лебідь (Cygnus) живе в легендах і казках багатьох народів.
читати повністю >>>

Астральні міфи: Зодіакальне сузір'я Водолій (Aquarius)

Астральні міфи: Зодіакальне сузір'я Водолій (Aquarius) . . Зодіакальне сузір'я Водолій (Aquarius).
читати повністю >>>

Астральні міфи: Сузір'я Оріон (Orion)

Астральні міфи: Сузір'я Оріон (Orion) . . Сузір'я Оріон (Orion) є найкрасивішим сузір'ям південного неба, видимим і в північних широтах і самим шанованим людьми, із самих древніх часів.
читати повністю >>>

Астральні міфи, про сузір'я, зірки, планети

Астральні міфи, про сузір'я, зірки, планети . . Астральні міфи, міфи про сузір'я, зірки, планети (у більше широкому змісті - також лунарні міфи й солярні міфи).
читати повністю >>>

Слов'янський пантеон богів: Хорс

Слов'янський пантеон богів: Хорс. . Хорс, Хорос - Слов'янський бог сонячного диска - Сонця - світила.
читати повністю >>>